[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.8.2″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” inline_fonts=”Peyda-Bold”]

درباره افزونه Dark Mode:

استفاده از تکنولوژی در زمان شب می‌تواند اثر منفی روی دید شما داشته باشد. Dark mode رنگ‌های داشبورد را تیره خواهد کرد که کار کردن در شب را برای شما آسان‌تر می‌کند.

برای اطلاعات درباره پیشرفت این افزونه، مخزن GitHub مراجعه کنید.

برای اینکه یاد بگیرید چطور می‌توانید افزونه های خود را با مد تاریک سازگار کنید، لطفا راهنمای سازگاری موجود در مخزن گیت هاب را بخوانید.

اگر می‌خواهید به توسعه این افزونه کمک کنید، لطفا اینجا را بخوانید

در حالی که مد تاریک به چند زبان مختلف ترجمه شده‌است، ما به کمک شما نیاز داریم! اگر فقط پنج دقیقه وقت داشته باشید، لطفا امروز این افزونه را به زبان فارسی ترجمه کنید.

مد تاریک اتوماتیک

مد تاریک اتوماتیک از افزونه در نسخه ۲ حذف شد، اما نگران نباشید، هنوز هم برای کسانی که آن را می‌خواهند، در دسترس است.

نکته: این یک افزونه از نسخه بتاست که ممکن است روزی بخشی از هسته وردپرس تاثیرگذار باشد. لطفا از این افزونه در وب سایت خود استفاده نکنید مگر اینکه از ثبات آن راضی باشید چون برخی چیزها هنوز ممکن است درحال تست باشند
دانلود افزونه از مخزن وردپرس

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]