[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]بهترین طراحان چه خصوصیاتی دارند؟ به حقیقت گفته می‌شود، این مسئله ارتباط بیشتری با نحوه تفکر شما دارد تا مهارت های فنی قوی داشتن. ارتباط قوی، آینده‌نگری و تلقین همه مهارت‌های مهمی هستند که در تهیه بهترین راه حل‌های طراحی که امروزه آنها را می‌شناسیم و به شما کمک می کنند.
گفتگوهای TED در زیر با هدف به چالش کشیدن فکر طراحی شما و باز کردن بالاترین پتانسیل خود به عنوان یک طراح انتخاب شدند. پس یک لیوان چای داغ بریزید و بیاید باهم به تماشای این ویدیو ها بنشینیم[/et_pb_text][et_pb_accordion _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” icon_color=”#00e59b” open_toggle_background_color=”RGBA(0,0,0,0)” closed_toggle_background_color=”RGBA(0,0,0,0)” toggle_font=”Peyda-Bold||||||||” toggle_font_size=”24px” border_width_all=”0px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][et_pb_accordion_item title=”با %22چرا%22 شروع کنید” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” open=”off” border_width_all=”0px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

 حتی اگر شما قبلا سخنرانی برجسته TED Simon را گوش کرده‌اید، ارزش این را دارد که هرازچندگاهی دوباره بخاطر یادآوری این نکته که درک کنید هدف و ارزش های شما بسیار تاثیر گذارتر از آن چیزی است که شما انجام می دهید، نگاه کنید (به عنوان یک تجارت، برند یا یک طراح).به عنوان یک طراح اگر بگذارید “چرایی” بر طراحی شما مسلط باشد به جای روش های دیگر، کار شما را برای مخاطبان شما بسیار قابل قبول تر و جذاب تر می کند.

“مردم آنچه را که شما انجام می‌دهید نمی خرند، چرایی کار شما را خریداری می‌کنند.” – سایمون سینک

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”چرا طراحی باید همه افراد را‌ شامل شود” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” open=”off” border_width_all=”0px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

 گفتگوی الهام بخش این خانوم سوال ساده‌ای را مطرح می‌کند، “ما برای چه کسی طراحی نمی‌کنیم؟” در طول این ویدیو ده دقیقه ای سیناد ما را به چالش می‌کشد تا فکر کنیم نیازهای ما به روشی که درحال حاضر در جهان ما طراحی شده است،برآورده نمی‌شود. این گفتگو بر روی موانع موجود در دنیای جسمی متمرکز است، ایده طراحی باید از تجربیات دیجیتالی که ایجاد می کنیم فراتر رود. از این مهارت استفاده کنید تا از مهارت های خود برای تقویت آوازه و تجربیات گروه هایی که نیازهای آنها در نظر گرفته نشده استفاده کنید.

“ما برای چه کسانی طراحی نمی کنیم؟”   – سیناد بورک

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”این دستکاری نیست، بلکه ارتباطی استراتژیک است” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” open=”off” border_width_all=”0px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

دستکاری عبارت است از کنترل مهارت، کنترل یا استفاده از چیزی یا شخصی. اما این کلمه همچنین دارای برخی از مفاهیم منفی است، یک شخص دستکاری کننده می‌داند که چگونه کلمات را پیچانده، با احساسات بازی کند و درغیر این صورت وضعیتی را به شکل ابلهانه اداره کند تا به آنچه می‌خواهد برسد. این که آیا شما در حال ارائه طرح به نفع خودتان هستید یا مشتری را متقاعد کرده‌اید که چرا آنها باید شما را استخدام کنند، درک چگونگی برقراری ارتباط موثر در روند تفکر و تصمیم گیری برای تسریع استخدام شما مهارت مهمی است. در این گفتگو کیشا بروور هنر ارتباطات استراتژیک را توضیح می‌دهد. با استفاده از این روش شما یاد می‌گیرید که ضمن نمایش ارزش کار خود و رسیدن به هدفتان، چگونه با هدف و مشتری ارتباط برقرار کنید.

“ارتباطات استراتژیک به شما کمک می‌کند تا پاسخ های خاص مخاطبان خود را از بطن موضوع بیرون بیاورید.” – کیشا بروور

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”گروه‌‌های کوچک درست کنید” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” open=”off” border_width_all=”0px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]دوستمون ارون دراپلین رو ببینید که سفرش در طراحی رو با ما به اشتراک میگذارد و در عین حال اهمیت استفاده از اشتیاق و مهارت های خودتون را برای سود بیشتر نشان می‌دهد. TED چشمتان را به دنیای بزرگتری از طراحی که میتونه تو زندگی مردم اجرا بشه باز می کنه و هدیه های زیادی که به عنوان یک طراح باید ارائه بدید. ارون الهام بخش ما هست که از توانایی هامون استفاده کنیم تا یک تغییر در زندگی مردم ایجاد کنیم، چون در انتهای روز پاداش خیلی بیشتری دارد که به طراحی نگاه کنیم همان طور که ازآن پول در میاوریم.

“خیلی خوبه که پول در بیاریم ولی…خیلی وقت به هدر میرود، میتوانیم بیشتر به مردم کمک کنیم.” – ارون دراپلین

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”چگونه اعتماد به نفس خلاق خود را پرورش دهیم” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” open=”on” border_width_all=”0px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]بعنوان یک طراح، مقایسه کارهای ما با دیگران و مقابله با احساسات سندروم خود ویرانگری بسیار ساده است. دیوید کلی، اسطوره طراحی و بنیانگذار IDEO، صحبت های قدرتمندی در مورد ایجاد اعتماد به نفس برای ایجاد و پرورش ایده های ما انجام می‌دهد. او ادعا می‌کند که اعتماد به نفس خلاق نه تنها به ما در رسیدن به ایده های جالب تر کمک می‌کند، بلکه به ما کمک می‌کند تا تصمیم بهتری بگیریم روی چیزهایی که در زندگی ما بسیار مهم هستند کار کنیم.

“من تصمیم گرفتم که به مردم زیادی که در طول راه اعتماد به نفس خلاقانه خود را از دست دادند کمک کنم تا مجدد آن را بدست آورند” – دیوید کلی

 

[/et_pb_accordion_item][/et_pb_accordion][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *