[et_pb_section admin_label=”section”] [et_pb_row admin_label=”row”] [et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

طراحی در همه جا

طراحی گرافیک ارتباط تصویری است. هر انتقال پیامی که نیاز به برقراری ارتباط دارد و به صورت شفاهی قابل انجام نیست باید طراحی شود. برای یک لحظه به اطراف خود نگاه کنید. جلد مجله ، نوشته‌های زیبا روی لیوان قهوه یا لباس، همگی نمونه‌هایی از طراحی گرافیک هستند. طراحی گرافیک قسمت عظیمی از زندگی روزمره شماست و احتمالاً به سختی متوجه آن می‌شوید ، اما زندگی را بدون آن تصور کنید،  واقعاً دنیای عجیبی خواهد بود.

همه چیز در یک حالت سفید و ساده قرار دارد. بدون عکس ، بدون متن، بدون رنگ….

در این موقعیت حتی رفتن به فروشگاه مواد غذایی یک بازی مرگبار است! شما نمی‌توانید تفاوت بین یک جعبه ذرت و یک جعبه پودر کاکائو را تشخیص دهید! چگونه رستوران مورد علاقه خود را پیدا می کنید؟ چگونه می‌دانید چه چیزی در منو وجود دارد؟

واضح است که برای انتقال پیام خود به روشنی ما به طراحی گرافیکی نیاز داریم.

طراحان گرافیک چه کاری انجام می دهند؟

طراحان گرافیک آموزش دیده اند تا بتوانند با طراحی‌های خود اطلاع رسانی ، ترغیب ، هدایت ، سازماندهی ، سرگرمی و جلب توجه کنند. آنها هنر و فن‌آوری را برای برقراری ارتباط با یک پیام ترکیب می‌کنند.

اگرچه بسیار راحت است که کنار یک طراح آماتور بنشینید و با چند تصویر و چند فونت فانتزی کارخود را جمع کنید، اما برای نتایج بهتر نیاز به یک طراح حرفه‌ای دارید. مطمئناً، هر طراحی می‌تواند یک پوستر زیبا طراحی کند، اما یک طراح آموزش دیده می‌تواند پوستری بسازد که نه تنها فوق‌العاده به نظر می‌رسد، بلکه پیام صحیح را به روش صحیح به مخاطب مناسب می‌رساند و مطمئن می‌شود که ارتباط تصویری شما با مردم تا حد ممکن واضح و موثر است.
طراحی گرافیک، ابزاری مهم است که ارتباط شما با افراد دیگر را افزایش می‌دهد. طراحی گرافیک در خدمت انتقال ایده‌های شما به شکلی است که نه تنها موثر است، بلکه زیبا نیز می‌باشد. در اینجا فقط چند فاکتور وجود دارد که باید قبل از سرمایه گذاری در خدمات طراحی گرافیک مورد توجه قرار گیرند.

طراحی حرفه‌ای باعث می‌شود شما خوب به نظر برسید

طراحی خوب باعث می شود شما خوب به نظر برسید، ساده است. طراحی عالی به شما این امکان را می دهد که کسانی که به دنبال شما هستند برداشت مثبتی داشته باشند. انسان در عرض چند ثانیه اول، نظرات و دیدگاه اولیه خود را در ذهن شکل می دهد. از طرف دیگر ، تغییر احساس پس از ایجاد اولین برداشت ، زمان بسیار بیشتری می برد. طراحی حرفه‌ای باعث می شود که افراد، نظرات مثبتی در مورد محصول ، خدمات یا برند شما داشته باشند.

طراحی خوب شما را متمایز می‌کند

مردم انتخاب دارند. مهم است که بدانید، طرحی که برای نشان دادن نام تجاری خود انتخاب می کنید، می‌تواند شما را از دور رقابت خارج کند – چه منفی و چه مثبت. طراحی عالی در ذهن تصمیم گیرندگان برجسته است و می تواند در انتخاب آنها ، چه از روی عمد و چه از طریق ناخودآگاه، تأثیر بگذارد. ذاتاً، مردم دوست دارند با چیزهایی ارتباط برقرار کنند که به نظر آنها خوب می‌آید و به آنها احساس خوبی می‌دهد. برای مثال در قفسه محصولات پودر کیک، شخص به سمت طراحی خیلی خوب نخواهد رفت، زیرا احساس می‌کند محصول می‌تواند گران‌تر از ارزش ذاتی آن باشد. پس لزوما طراحی فوق‌العاده هم نمی‌تواند جوابگوی ما باشد.
با سرمایه گذاری در طراحی هدفمند، به طور قابل توجهی توانایی برند خود را برای برجسته شدن در ذهن تصمیم گیرندگان و مصرف‌کنندگان اصلی افزایش می‌دهید.

طراحی هدفمند یک پیام از اعتبار و حرفه‌ای بودن را منتقل می‌کند

همانطور که قبلاً اشاره شد ، طراحی گرافیک نقش بسزایی در روند تصمیم گیری دارد. نتایج می‌‌گویند که شرکت‌هایی که در طراحی با کیفیت سرمایه‌گذاری می‌کنند قابل اعتمادتر هستند. شهود و ادراک می‌تواند هر کاری را ایجاد یا از بین ببرد. افراد به دنبال نشانه‌های حرفه‌ای بودن شما هستند تا آنها را متقاعد کند که می‌توان به شما اعتماد کرد. یکی از این نشانه‌ها نحوه ارائه خودتان است. مهم است که با سرمایه گذاری در طراحی هدفمند و با کیفیت ، خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید.

طراحی با کیفیت ایده را خلاصه می‌کند

دوست دارید چه ایده‌هایی را به مردم ارائه دهید؟ طراحی عالی این ایده‌ها را به شکلی خلاصه می‌کند که چشم‌نواز باشد. افراد ممکن است تمایلی به خواندن متنی نداشته باشند که سعی در ترغیب آنها برای خرید محصول شما دارد ، اما آنها مایل هستند نگاهی به تصویری که همان هدف را دنبال می کند، داشته باشند. علاوه بر این ، طراحی گرافیک باید سازگار باشد. تمام نمایندگی‌های برند شما باید از نظر بصری مشابه باشند تا اعتماد ایجاد کنند و از اینکه برند شما قابل تشخیص است اطمینان حاصل کنند. طراحی ساختارمند این سازگاری مورد نیاز را به شما می‌دهد.

در اینجا چه به صورت چاپی و چه به صورت آنلاین ، از کارت‌های ویزیت گرفته تا بیلبوردها ، آرم‌ها ، طراحی بسته بندی، آگهی‌های تبلیغاتی و موارد دیگر، آماده پاسخگویی به نیازهای طراحی شما هستیم.
ما به اهمیت طراحی عالی رسیده‌ایم و تیم طراحان ما علاقه‌ دارند که شما را زیبا نشان دهند. ما قبل از شروع کار و تبدیل ایده شما به تصویری که عاشق آن هستید ، با شما مشورت خواهیم کرد تا احساس واقعی شما را درک کنیم.
برای دیدن نمونه‌کارهای ما کلیک کنید.

ارتباط با ما
۰۹۳۶۹۹۹۹۸۸۶

[/et_pb_text][/et_pb_column] [/et_pb_row] [/et_pb_section]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *