محصولات سلامتی گیاهی فران

طراحی و اجرای وب‌‌سایت فرطب

محصولات سلامتی گیاهی فران

با توجه به پتانسیل بالای منطقه آذربایجان با دارا بودن بیش از ۵۰۰ گونه گیاهان دارویی و ظرفیت بهره برداری از این گیاهان شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه با هدف تولید محصولات گیاهی و طبیعی در آذر ماه سـال ۱۳۹۲ به مرحله بهره برداری رسید. این واحد قادر به تولید و ارائه عصاره‌‌هـا و نوشیدنی‌‌های گیاهی با بالاترین کیفیـت می‌‌باشد ترکیبات استفاده شده در محصولات فران با بهره گیری از بهترین گیاهان بر پایه طب سنتی و طبیعی است.

شعار برند: به سلامت شما اهمیت می دهیم

وب‌‌سایت فرطب

وب‌‌سایت فرطب تنها نقطه فروش محصولات سلامتی گیاهی فران است. این وبسایت بعد از چندسال فعالیت در سال ۹۸ به تیم آرتک سپرده شد. ما نه تنها در پشتیبانی و توسعه وب‌‌سایت نقش داشتیم بلکه در تولید مستمر محتوا نیز نقش اساسی و پر رنگی داشتیم. بطوری که صفر تا صد تبلیغات،  طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری، لندینگ محصول تا اجرای آن، اتصال UTMهای تبلیغاتی برای گزارش‌‌گیری هرچه بهتر‌‌، بهینه کردن سایت و … از جمله کارهایی بود که توسط تیم ما به بهترین شکل ممکن انجام شد.

ویژگی‌های پروژه فرطب

آنچه این پروژه را از نظر بصری جذاب و قدرتمند کرده است

روانشناسی رنگ

یک پارچگی

طراحی سریع

اصول برندینگ

از ایده تا اجرا

مستندات پروژه

به عنوان یکی از مدیران شرکت تولید کننده محصولات فران و سایت فرطب از تیم طراحی، فنی و پشتیبانی برای ساماندهی و پشتیبانی سایت فرطب نهایت رضایت را دارم. امیدوارم با تلاش روز افزون این تیم شاهد نتایج عالی تر برای این سایت فروشگاهی محصولات گیاهی سلامتی در آینده باشیم.

دکتر احمدیان

- مدیر عامل , شرکت تولید کننده محصولات فران

سجاد تقی زاده

بهمن ۲۲, ۱۳۹۹

دانشجو نرم‌افزار بودم ولی انصراف دادم و رفتم سمت علایقم چون هنر و خلق اثر رو دوست داشتم،عاشق تجربه کردن موقعیت‌های جدید بودم و سعی کردم با ورود به حوزه کسب‌وکار از سال ۹۱ این خلا رو در خودم پر کنم. الان دو سالی میشه که در آژانس دیجیتال مارکتینگ DM360 با عنوان کارشناس محتوا مشغول به کار هستم.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.